O mnie

Cześć, nazywam się Magda Kamińska.

Od 7 lat zajmuję się nauczaniem jogi, a od 5 lat, z przerwami wykonuję masaże. Moim marzeniem było otworzyć własny gabinet masażu, w którym będę mogła ugościć cię w taki sposób, w jaki sama chciałabym być przyjęta. Ten moment, po wielu przeciwnościach pojawił się teraz i jest mi niezmiernie miło zaprosić cię do gabinetu.

Moją filozofią życiową i tą, którą kieruję się w pracy jest holistyczne spojrzenie na człowieka. W każdej osobie staram się dostrzec cząstkę boskości, która chce być odkryta. Czasami wystarczy chwila ciszy, parę oddechów lub troskliwy dotyk, aby wrócić do siebie. Wykonując pracę masażystki ważne są dla mnie dobre intencje, empatia i szacunek, które staram się przekazywać za pomocą dłoni.

Bliskie mojemu sercu są masaże ajurwedyjskie pochodzące z Indii. To właśnie tam narodziła się moja miłość do masażu i stamtąd czerpię inspirację do swojej pracy. Bardzo lubię wykonywać masaże klasyczne i relaksacyjne oraz terapie SPA, których nauczyłam się w Polsce. Dobrze odnajduję się również w masażach sportowych i kręgosłupa. Mam kwalifikacje do wykonywania większej ilości zabiegów i masaży, jednak w ofercie proponuję te, które najbardziej lubię wykonywać. W pracy staram się kierować zarówno wiedzą, jak i intuicją. Zdarza mi się łączyć techniki wtedy, gdy czuję, że będzie to dobre i potrzebne dla Klienta/ki.

Na moje kwalifikacje składa się:

  • ukończenie 2-letniej szkoły medycznej z uzyskanym tytułem i dyplomem technika masażysty, który daje kwalifikacje do wykonywania masaży klasycznych, terapeutycznych i relaksacyjnych m.in. w placówkach medycznych
  • kurs masażu tkanek głębokich
  • kurs terapii punktów spustowych
  • kurs masażu tajskiego
  • kurs terapii SPA z wykorzystaniem produktów Organique
  • kurs masaży i terapii ajurwedyjskich: abhyanga, udvartana, shiroabhyanga, mukhabhyanga, kati vasti i netra vasti

Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk w szpitalu miejskim oraz w domu pomocy społecznej w Wejherowie, a także w przychodni rehabilitacyjnej w Pucku. Następnie pracowałam jako masażystka i terapeutka SPA w Day Spa Vita’O w Gdyni, gdzie pod okiem Bartosza Bernata nauczyłam się najwyższych standardów pracy z Klientem. Angażowałam się również w masowanie zawodników po ukończonych wyścigach sportowych i triathlonie. Aby umówić się na masaż, proszę o wysłanie maila lub SMS-a. Masaże wykonuję od poniedziałku do piątku od godzin porannych do popołudniowych.