Pierwsza wizyta

Jak wcześnie przyjść na wizytę?

Postaraj się przyjść na wizytę ok. 5 minut przed umówioną godziną. Usiądź w poczekalni Szkoły jogi 12 asan i zrelaksuj się. Wycisz telefon, również z wibracji lub ustaw go w trybie samolotowym. W razie potrzeby możesz skorzystać z toalety lub napić się wody. Masażystka przyjdzie po Ciebie, gdy będzie twój czas.

Czy kąpać się przed wizytą?

Możesz, ale nie jest to konieczne. Jeśli jesteś po wysiłku fizycznym lub po całym dniu pracy, możesz wziąć krótki prysznic w domu. Jeśli jest wcześnie lub czujesz się świeżo, to nie ma takiej potrzeby. Ważne, abyś zadbał/a o higienę osobistą do stopnia własnego komfortu.

Czy jeść przed wizytą?

Nie zalecam, aby jeść bezpośrednio przed masażem. Stosujemy złoty środek, czyli nie chcemy być ani głodni, ani przejedzeni. Najlepiej zaplanować ostatni posiłek z odpowiednim dla siebie wyprzedzeniem.

Jak przebiega wizyta?

Na początku masażystka przeprowadza krótki wywiad na temat twojego samopoczucia i kondycji zdrowotnej. Wspólnie ustalacie jaki masaż będzie najkorzystniejszy i dobierzecie produkty, takie jak olejek lub masło shea. Gdy masażystka wyjdzie z gabinetu będziesz miał/a chwilę na zdjęcie ubrań, przykrycie ręcznikiem i położenie się na stole. Następnie masażystka wróci i zacznie się masaż. Etapy masażu mogą się różnić w zależności od wybranego zabiegu. Na końcu zostaniesz poinformowany, że masaż się zakończył. Masażystka wyjdzie z gabinetu. Będziesz miał/a kilka minut na relaks oraz ubranie się. Gdy wyjdziesz z gabinetu, będzie okazja do podzielenia się odczuciami i krótką konsultację z masażystką.

Czy można rozmawiać w trakcie masażu?

Można, ale nie trzeba. Na początku i w trakcie warto zakomunikować masażystce, czy tempo i siła docisku nam odpowiadają oraz czy temperatura pomieszczenia jest odpowiednia. Gdy wszystko nam pasuje, to zachęcam do wyciszenia się. Warto wsłuchać się w muzykę i dać myślom odpłynąć. Szczególnie w przypadku masaży ajurwedyjskich cisza często ma działanie terapeutyczne.

Czy gabinet jest ogrzewany?

Tak, jest to dla nas kluczowa sprawa. Wiemy, że wiele osób ma tendencje do wychładzania się w trakcie masażu. Dbamy o to, aby w każdym momencie masażu było ciepło. W gabinecie, oprócz kaloryferów zamontowany jest piecyk elektryczny, który na bieżąco jest w stanie szybko dogrzać pomieszczenie. Jeśli lubisz jeszcze cieplejszą temperaturę, daj znać masażystce, aby podkręciła piecyk.

Jakie oleje i kosmetyki używane są do masażu?

Używamy naturalnych, dobrej jakości olejów i kosmetyków. Masła shea, peelingi i świece do masażu są produktami polskiej firmy Organique. Oleje używane do masaży ajurwedyjskich są ze źródeł ekologicznych, w 100% naturalnych.

Kiedy mogę umówić się na kolejną wizytę?

Po masażu będzie możliwość zaplanowania kolejnej wizyty. Masażystka doradzi z jaką częstotliwością warto powtarzać zabiegi. Profilaktycznie masaż zalecany jest raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Dobrym nawykiem jest planować wizyty regularne wedle własnych możliwości i potrzeb.

Czy można płacić kartą? Tak. Można płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.